"ЛАВОВИ" СУ НАЈОПАСНИЈИ КАДА ЈУРЕ РЕЗУЛТАТ: Ређана се специјализовала за преокрете

О. М.

29. 08. 2023. у 11:26

РЕЂАНА дочекује екипу Палерма у трећем колу италијанске Серије Б. Утакмица се игра на стадиону "Ћита дел триколоре" у Ређо Емилији од 20 часова и 30 минута.

ЛАВОВИ СУ НАЈОПАСНИЈИ КАДА ЈУРЕ РЕЗУЛТАТ: Ређана се специјализовала за преокрете

Домаћи тим је нову сезону отворио двема победама у раној фази Купа Италије. Лавови су у прелиминарној рунди савладали Пескару са 6:2, иако су "делфини" у 27. минуту имали вођство од 2:0. У другом колу Ређана је као гост савладала Монцу са 2:1, иако је и у тој утакмици јурила резултат.

На старту Серије Б Ређана је поражена у гостима Ћитадели са 1:0. Иако је после гола, примљеног у четвртом минуту надокнаде првог полувремена, преузела иницијативу и пас-игром плела мрежу око гола домаћина, није успела да пробије одбрану Ћитаделе. У другом колу "лавови" су гостовали Кому и опет били на ивици пораза пошто су у 47. минуту губили са 2:0, али су успели да изједначе из пенала у 90. минуту.

Палермо је у Купу испао већ на првој препреци у виду гостовања Каљарију. Изборили су продужетке у којима су примили гол, али успели и да изједначе у првом минуту надокнаде. Кад су се већ припремали за пенале уследио је шокантан гол домаћих за 2:1.

На старту Серије Б Палермо је одиграо без голова против Барија, а у другом колу је био слободан па је термин искористио за пријатељску утакмицу у којој се "иживљавао" над малтешком Мелитом (5:1).

Ређана и Палермо су се у овом веку састали само једном, пре две сезоне у првом колу Купа када су Сицилијанци победили са 3:2.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,63)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 09:22

А МОЖДА СМО МИ ТО СВЕ ЛАЖИРАЛИ! Никола Јокић дриблао америчке новинаре као никада пре после елиминације Лејкерса из НБА плеј-офа

"А МОЖДА СМО МИ ТО СВЕ ЛАЖИРАЛИ!" Никола Јокић "дриблао" америчке новинаре као никада пре после елиминације Лејкерса из НБА плеј-офа

Денвер нагетси су елиминисали Лејкерсе из НБА плеј-офа, а Никола Јокић је на конференцији за штампу елминисао и помисао на сурову озбиљност релације кошаркаши - новинари.

30. 04. 2024. у 08:05