СРБЕ ЧЕКА ТЕШКА БОРБА ЗА ОПСТАНАК: Газијантеп показао зубе Фенербахчеу и Сивасу

О. М.

25. 08. 2023. у 12:12

У трећем колу Турске Суперлиге, Коњаспор игра против Газијантепа на Градском стадиону у Коњи с почетком у 20 часова.

Коњаспор је добро почела нову сезону турске Суперлиге. Имају два ремија против Истанбулспора и Анталијаспора.

Истанбул је у шестом минуту постигао први гол и потпуно се повукао у одбрану. Коња је успела да изједначи тек у 86. минуту, након што су чак два играча противничке екипе добила црвене картоне.

У мечу против Анталије Коња је била у подређеном положају, са дупло мање шанси од домаћина, али је у 60. минуту из једанаестерца успела да поведе. Домаћин је изједначио пред сам крај утакмице.

Коња је прошлу сезону завршила на осмом месту са доста успона и падова у форми. Ове сезоне надају се уласку у врх табеле и борби за европска такмичења.

Газијантеп није у доброј форми, али се нада да ће се њихов позитиван резултат против Коње наставити и овога пута. Наиме, ова екипа је победила Коњу у последње три утакмице.

Газијантеп је на почетку ове сезоне изгубио од фаворизованог Фенербахчеа на Шукру Сарачоглу стадиону са 2:1. У прошлом колу дочекали су Сиваспор који је већ до краја првог полувремена водио са 2:0, а меч је завршен победом екипе из Сиваса од 3:1.

Газијантеп је прошле сезоне остао у Суперлиги пошто је клуб напустио такмичење пре краја због катастрофалних последица земљотреса. Чини се после два кола да екипи наших Лазара Марковића и Марка Јевтовића ове сезоне следи грчевита борба за опстанак.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,80)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10