ЛАНУС У ВРХУНСКОЈ ФОРМИ: Велез месецима без бода у гостима

О.М.

04. 07. 2023. у 13:40

ВЕЛЕЗ САРСФИЛД гостује Ланусу у 23. колу аргентинске Лиге професионал. Утакмица се игра у ноћи између уторка и среде по српском времену на стадиону Нестор Дијаз Перез у Ланусу.

У претходном колу најјачег аргентинског такмичења Ланус је у гостима победио Платенсе са 1:0. У 28. минуту меча успели су да постигну гол преко Педра де ла Веге, али је након одлуке ВАР погодак поништен. Ипак, средином другог полувремена Матијас Ескивел је још једном затресао мрежу и тај погодак је признат. До краја утакмице резултат се није мењао.

Тренутно заузимају четврто место на табели са 40 бодова, једним мање од другопласираног Таљерес Кордобе, али са утакмицом мање. У последњих седам лигашких утакмица нису доживели пораз, остварили су четири победе и три ремија.

Што се тиче повређених играча, Франк Куделка неће моћи да рачуна на Раула Лоаизу и Хосеа Каналеа, док ће му сви остали играчи бити на располагању.

Фудбалери Велеза победили су на свом терену Арсенал Саранди у прошлом колу резултатом 1:0, а једини погодак домаћи су постигли у 78. минуту утакмице преко Сантјага Кастра.

Тренутно су тек 25. на табели са 21 бодом, четири више од поменутог Арсенал Сарандија, који је на последњем месту. У последњих пет првенствених утакмица остварили су једну победу и четири пораза.

Велез ће на Ланус без повређених Гастона Гомеза, Сантјага Касереса и Дијега Година, док ће сви остали играчи бити на располагању тренеру Марселу Брави Ренеу.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-2 (квота 1,70)

НЕВИЂЕН ТРИЛЕР У ФИНАЛУ АБА ЛИГЕ: Звезда добила Партизан у невероватном дербију!

Црвена звезда је повела са 1:0 у финалу АБА лиге након што је у првој утакмици, пред својом публиком у некадашњем "Пиониру", победила Партизан - коначан резултат био је 83:82 после много узбуђења и двоипосатне кошаркашке драме. Исти ривали ће у истом, скроз црвено-белом амбијенту, играти у среду од 19.30, а шампион "Јадрана" ће постати екипа која дође до три тријумфа.

13. 05. 2024. у 23:01 >> 23:01