НЕМА ДВОЈКЕ У КОРДОБИ: Белграно ретко губи на свом терену

О. М.

26. 06. 2023. у 09:34

БЕЛГРАНО дочекује екипу Банфилда у 21. колу аргентинске Лиге професионал. Утакмица се игра у ноћи између понедељка и уторка на стадиону "Хулио Сезар Виљагра" у Кордоби.

Фото Profimedia

Белграно је у последњем колу изгубио са 2:0 на гостовању од Дефенсе и Хустисије. Домаћин је повео у 19. минуту утакмице, а предност је удвостручио у зауставном времену утакмице.

Белграно тренутно заузима десето место на табели са 31 бодом, једним мање од деветопласирнаог Годој Круза и седам мање од трећепласираног Сан Лоренца. Девето место води у Копа Судамерикану, а треће у квалификације за Копа либертадорес.

Банфилд је у прошлом колу на свом терену изгубио од Ривер Плејта са 4:1. Гости су постигли два гола у првих 20 минута, а домаћи тим је смањио предност у завршници првог полувремена преко Милтона Хименеза из једанаестерца. У другом делу меча Ривер је постигао још два гола, а Банфилд је од 80. минута остао без искљученог Емануела Инсуе.

Банфилд је тренутно претпоследњи на табели са само бодом предности над "фењерашем" Арсенал Сарандијем.

Белграно је у досадашњем делу првенства изгубио само једну утакмицу код куће, тешко да ће Банфилд данас да им нанесе други пораз.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,60)

НЕВИЂЕН ТРИЛЕР У ФИНАЛУ АБА ЛИГЕ: Звезда добила Партизан у невероватном дербију!

Црвена звезда је повела са 1:0 у финалу АБА лиге након што је у првој утакмици, пред својом публиком у некадашњем "Пиониру", победила Партизан - коначан резултат био је 83:82 после много узбуђења и двоипосатне кошаркашке драме. Исти ривали ће у истом, скроз црвено-белом амбијенту, играти у среду од 19.30, а шампион "Јадрана" ће постати екипа која дође до три тријумфа.

13. 05. 2024. у 23:01 >> 23:01