"МИЛИОНЕРИ" СВЕ БЛИЖЕ ТИТУЛИ: Институто нема шансе на "Монументалу"

О. М.

22. 06. 2023. у 10:24

РИВЕР ПЛЕЈТ дочекује Институто у 21. колу Аргентинске професионалне лиге. Утакмица је на програму у петак с почетком 45 минута после поноћи на стадиону Монументал.

МИЛИОНЕРИ СВЕ БЛИЖЕ ТИТУЛИ: Институто нема шансе на Монументалу

Ривер је у претходном колу на свом терену савладао Дефенсу и хустисију минималним резултатом. Једини погодак на мечу постигао је Николас де ла Круз у 58. минуту, док је асистент био Пабло Солари.

Тренутно "милионери" заузимају прво место на табели са 47 бодова, чак седам више од другопласираног Таљерес Кордобе. У протеклих шест утакмица у свим такмичењима уписали су четири победе и два ремија, а последњи пораз доживели су управо од Таљереса пре нешто више од месец дана када је било 2:1.

Бруно Зукулини и Давид Мартинез неће бити спремни за овај меч, као ни Енцо Дијаз и Енцо Перез, док је Николас де ла Круз под знаком питања.

У прошлом колу Институто је на свом терену одиграо нерешено 1:1 са Расинг клубом. Тренутно заузима 21. место на табели са 22 бода, пет више од последњепласираног Арсенал Сарандија. У последњих десет утакмица у свим такмичењима забележили су две победе, три ремија и пет пораза.

За разлику од Мартина Демикелиса, његов колега са клупе Института нема проблема са повређеним играчима.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&0-3 (квота 2,00)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36