ГОСТИ МАКСИМАЛНИ И БЕЗ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА: Исланд нема снагу да се супротстави "страшном" Португалу

О. М.

20. 06. 2023. у 08:49

ПОРТУГАЛ гостује на Исланду у четвртом колу квалификација за Еуро 2024. у Немачкој.

ГОСТИ МАКСИМАЛНИ И БЕЗ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА: Исланд нема снагу да се супротстави страшном Португалу

Све екипе у овој групи су одиграле по три утакмице, а "навигатори" су први са максималним учинком, уз гол-разлику 13:0. Данашњи домаћин је пети. Има само једну победу, и то на гостовању слабашном Лихтенштајну, док је утакмицу против Босне и Херцеговине на страни глатко изгубио са 3:0.

У трећем колу Исланд је изгубио на свом терену од Словачке са 2:1. Гости су повели у 27. минуту, а изједначење је уследило у 41. после пенала. У 69. минуту гостујући тим долази до нове предности и ставља тачку на овај дуел.

Капитен Арон Гунарсон се повредио на загревању у прошлој утакмици и сада је неизвестан за меч против Португала и ово може бити велики хендикеп за домаће.

Фудбалери Португала у суботу су на свом терену савладали Босну и Херцеговину са 3:0. Повели су на самом крају првог полувремена голом Бернарда Силве на асистенцију Бруна Фернандеза који је у другом делу сам два пута погађао мрежу Босанаца.

У првом колу Португалци су победили Лихтенштајн са 4:0, док су против Луксембурга у гостима бројали до шест. Најбољи стрелац тима је Кристијано Роналдо који је постигао четири поготка.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији зa Android и iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 2&3+ (квота 1,92)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44