ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: На последња три дуела ових екипа долазило је 4+

О. М.

08. 06. 2023. у 10:46

ПЕСКАРА дочекује Фођу у реваншу полуфинала плеј-офа за пласман у Серију Б. Утакмица је на програму од 20.30 часова.

Профимедиа

Први меч завршен је неодлучено 2:2. Фођа је повела голом Петермана већ у другом минуту. Рафија је изједначио у 24. минуту, а предност Пескари донео је Лескано у 49. минуту. Коначних 2:2 поставио је Бјаркасон у 60. минуту.

Пескара је у серији од седам утакмица без пораза, последњи пут погнуте главе напустили су терен у 36. колу Ц групе Серије Ц од Таранта. Фођа је непоражена на четири утакмице. После пораза од 4:1 на гостовању Чериноли били су на ивици елиминације али су у реваншу победили са 3:0 и изборили пролаз даље.

Фођа и Пескара су у плеј-оф ушли из исте групе Ц Серије Ц, а такмичење су завршиле на петом, односно четвртом месту. Пескара је имала 65 бодова, а Фођа 61. У лигашком делу сезоне обе утакмице завршене су резултатом 0:4, Фођа је славила у Пескари, а Пескара у Фођи.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 3+ (квота 1,82)

(И) ЦЕО ДЕНВЕР У ШОКУ: НБА лига изрекла доживотну суспензију кошаркашу

Никола Јокић и саиграчи сигурно ће наредне сате провести питајући се - како ли ће најновија одлука челника НБА утицати на њиховог клупског колегу, Мајкла Портера Јуниора, чији је рођени брат, такође кошаркаш, доживотно избачен из лиге.

17. 04. 2024. у 19:03

РУСИЈА ХИТНО ОДРЕАГОВАЛА: Најновија ситуација везана за Олимпијске игре Париз 2024 изазвала реакцију Кремља

РУСИЈА ХИТНО ОДРЕАГОВАЛА: Најновија ситуација везана за Олимпијске игре "Париз 2024" изазвала реакцију Кремља

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести везане за Олимпијске игре "Париз 2024" нису уопште наивне, па је и руска држава реаговала.

17. 04. 2024. у 20:06