УЗБУДЉИВ МЕЧ НА "ЛАГАТОРУ": Домаћин уме са "шерпашима"

Н.П.

08. 03. 2023. у 10:15

ФУДБАЛЕРИ Лознице дочекују Металац из Горњег Милановца у мечу 21. кола Прве лиге Србије.

УЗБУДЉИВ МЕЧ НА ЛАГАТОРУ: Домаћин уме са шерпашима

ФОТО: ФК Партизан

Пулени Миодрага Анђелковића немају тријумф на претходне две утакмице у првенству. Домаћин је након пораза од Инђије 1:0, ремизирао против Радничког у Сремској Митровици 1:1. Екипа Лознице се налази на 14. месту на табели са 20 освојених бодова, само три мање од данашњег ривала који заузима 13. позицију у Првој лиги Србије.

Фудбалери Металца су добро отворили пролећни део сезоне. После ремија са Мачвом 1:1, популарни "шерпаши" су савладали Рад минималним резултатом.

У минулом дуелу између два клуба некадашњи суперлигаш је изгубио у Горњем Милановцу 1:0.

Свакако нас очекује узбудљив меч на стадиону "Лагатор" у Лозници, јер оба тима се налазе у плеј-ауту и чека их борба за опстанак. Изразитог фаворита у данашњем окршају нема, али благу предност дајемо домаћину и предлажемо да покушате са комбинацијом голова.


НАШ ПРЕДЛОГ: Д 1+ (квота 1,31)  

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена

ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена

Замислите да од рођења навијате за Звезду или Партизан, да сте притом рођени на Аутокоманди, да сте поред стадиона вољеног клуба и одрастали, гледали га и навијали за њега свим срцем, али да вољени клуб није хтео ни да вас погледа, чак ни да пристане да волонтирате у њему. Нешто слично се десило једном момку о коме данас прича цела Америка. А чак ни Србин који је чудо направио - није успео да га спречи у томе. И то пред очима целе нације, а и Доналда Трампа, америчког председника, у ложи.

20. 01. 2026. у 16:16

Коментари (0)

НИЈЕ ВИШЕ КАО ШТО ЈЕ НЕКАД БИЛО: Новак Ђоковић признао: Организатори Аустралијан опена о томе одлучују, не ја...