"ЦРВЕНИ" НОЋНА МОРА ЗА ВИЉАРЕАЛ: "Жута подморница" чека на тријумф против Осасуне две године

Н.П.

17. 10. 2022. у 13:28

ПУЛЕНИ Унаја Емерија дочекују клуб из Памплоне у последњем мечу 9. кола шпанске Примере.

ЦРВЕНИ НОЋНА МОРА ЗА ВИЉАРЕАЛ: Жута подморница чека на тријумф против Осасуне две године

Екипа Виљареала нема тријумф у првенству на претходне три утакмице. Након два везана ремија "жута подморница" је изгубила у Сан Себастијану од Реал Сосиједада минималним резултатом. Средином недеље изабраници Унаја Емерија су били успешни у групној фази Лиге конференција савладавши Аустрију Беч у гостима минималним резултатом.

Једини гол на утакмици постигао је Николас Џексон у 87. минуту сусрета. Домаћин се тренутно налази на деветом месту на табели са 12 освојених бодова, један мање од вечерашњег противника који заузима осму позицију у Примери.

Шпански стручњак игра у формацији 3-4-2-1, где је у шпицу најистуренији нигеријски нападач Арнаут Дањума. Клуб из Кастељона ће бити лишен услуга Џерарда Морена који неће бити у комбинацији за састав због повреде.

Фудбалери Осасуне су изгубили у прошлом колу од Валенсије на домаћем терену 2:1. "Слепи мишеви" су повели у 28. минуту голом Клаверта.

Дијакаби је удвостручио предност гостију у 54. минуту. Домаћин је имао прилику да смањи предност Валенсије, али је Авила био непрецизан са беле тачке, послао је лопту преко пречке. У 69. минуту Осасуна је остала са играчем мање, директан црвени картон зарадио је Гарсија и притом скривио пенал.

Единсон Кавани је извео најстрожу казну, али је погодио пречку. У четвртом минуту надокнаде коначан резултат је поставио српски интернационалац и бивши фудбалер Партизана Дарко Брашанац својим првим голом у сезони. Клуб из Памплоне након осам одиграних мечева у Примери има четири победе, један реми и три пораза уз остварену гол-разлику 9:8.

У минулом међусобном дуелу који је одигран 5. марта ове године "црвени" су тријумфовали против "жуте подморнице" минималним резултатом.

Једини гол на утакмици постигао је Авила у 63. минуту сусрета. Виљареал чека на победу против Осасуне скоро две године, тако да нас свакако очекује неизвеснa утакмицa.

Благу предност дајемо домаћину, али предлажемо да будете опрезни и покушате са дуплом шансом уз максимум три гола на мечу.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,64)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 12:46