ПАРТИЗАНОВ ЏЕЛАТ НА "ОЛИМПИКУ": СМС свети црно-беле!

08. 09. 2022. у 09:08

ВЕЛИКАН из Ротердама стиже у Рим.

ПАРТИЗАНОВ ЏЕЛАТ НА ОЛИМПИКУ: СМС свети црно-беле!

Фудбалери Лација дочекаће Фејенорд у првом мечу премијерног кола групе "Ф" Лиге Европе. "Небескоплави" у овај меч улазе након пораза на "Олимпику" од Наполија минулог викенда, док је прошлосезонски финалиста Лиге конференција протекле суботе у фантастичном мечу савладао Гоу Ахед Иглсе на гостовању са 4:3.

Иако је Лацио идеално отворио утакмицу против Наполија и сјајним ударцем Закањија са ивице шеснаестерца повео већ у 4. минуту, погодак италијанског офанзивца испоставио се као једина озбиљна претња, а мотивисани гости до изједначења су стигли у завршници првог дела игре. Само минут након сјајног покушаја Кварачхелије који је погодио стативу после атрактивног дриблинга и ударца са око 20 метара уследио је ударац из угла након којег су гости изједначили.

Корнер који је извео Зијелински у 38. минуту Ким Мин-Јае је главом из петерца ривала послао у мрежу и тако у потпуности вратио Наполи у игру. Мотивисани гости наставили су да плету мрежу око голаривала и у наставку, те је већ у 51. минуту Виктор Осимен имао одличну прилику, али је гађао поред гола. Десет минута после покушаја Нигеријца поново се у центру пажње нашао Кварацхелија који је повратну лопту Ангуисе са око 14 метара послао иза леђа Проведела и најавио трећу победу Спалетијевог тима.

Фејенорд успева да задржи корак у Ередивизији са гигантима какви су ПСВ и Ајакс. Екипа из Ротердама и даље не зна за пораз, уписане су четири победе и један реми, те се налазе на деоби другог места. Посебно је било интересантно на гостовању Го Ахед Иглсима, гледали смо феноменалан меч у Девентеру, на крају 4:3 за пулене Арнеа Слота.

Партизанов џелат из Лиге конференције је након само 13 минута имао заостатак од 2:2, али је головима Данила изједначио до краја првог дела игре. Фејенорд је преко Дилросуна и Жимаснког стигао до 4:2, а у надокнади времена за домаћина је погодио Едвардсен.

Вечерашњи ривали играју директан и атрактиван фудбал, на гол више. Очекујемо тријумф Лација уз минимум два поготка на мечу.

НАШ ТИП: 1&2-5 (квота 2,70)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10