ПРОЦВЕТАО ПОСЛЕ ПАРТИЗАНА: Лазар Марковић прети истанбулском великану
СРБИН у турској престоници.
FOTO: M. Vukadinović
Галата поново није започела сезону на најбољи могући начин. Истанбулски великан након четири кола има два тријумфа, реми и пораз, а да ствар буде још алармантнија, "лавови" су постигли само два гола.
Гигант са Босфора вечерас од 20 часова има лепу прилику да поправи утисак. На "Неф" стадион стиже Газијантеп.
Изненађујуће, клуб са југа Турске је непоражен, са 10 освојених бодова налази се на деоби трећег места. У прошлом колу Газијантеп је просто демолирао Анталију са 5:2. Некадашњи фудбалер Партизана Лазар Марковић уписао је асистенцију.
Протекле сезоне оба тима су тријумфовала на свом терену у међусобним дуелима.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,65)
ЂОКОВИЋ У ШОКУ КАДА ЈЕ САЗНАО КОЛИКО У ХРВАТСКОЈ ИМА РОДБИНЕ: "Нисам то знао!"
Најновије вести чији је главни јунак Новак Ђоковић - стижу из Хрватске.
10. 02. 2026. у 17:01
НЕВИЂЕН СКАНДАЛ! Спортисти масовно враћају олимпијске медаље!
Олимпијске игре "Париз 2024" су летос одржане и завршене, али су потом "настављене" истинским скандалом, а слична ствар задесила је и Зимске олимпијске игре "Милано Кортина 2026".
10. 02. 2026. у 13:42
ХРВАТИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ! Иванишевић хитно напустио Хрватску
БУДУЋНОСТ у Хрватској за њега не постоји.
10. 02. 2026. у 14:05
Коментари (0)