"КРАЉЕВИ" ОСВАЈАЈУ ВИГО: Бензема жели први гол у сезони

Н.П.

20. 08. 2022. у 10:59

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида гостују Селти.

КРАЉЕВИ ОСВАЈАЈУ ВИГО: Бензема жели први гол у сезони

Намучио је нови члан Примере шампиона Шпаније и Европе, али недовољно да га изненади. Краљевски клуб и кад не бриљира побеђује. На премијери новог првенства, Мадриђани су славили у Андалузији са 2:1, после преокрета у других 45 минута. Храбро су се фудбалери Алмерије одупрели чети Карла Анчелотија.

Нигеријац Умар Садик, некадашњи нападач Партизана, који се доводи у везу са преласком у Виљареал последњих дана и Белгијанац Ларжи Рамазани, задавали су доста проблема одбрани домаћина, посебно у првом полувремену. Ипак, против Реала мора да се игра добро свих 90 минута, а не само 45, да би се освојио бар бод. Искусни италијански вук неће ништа мењати у свом саставу, "краљеви" ће на мегдан "небескоплавима" истрчати у формацији 4-3-3, са најистуренијим нападачем и капитеном Каримом Бенземом.

Селта извесно све ове године не би сачувала статус у елитном рангу да није доброг духа Јага Аспаса, који јој одржава главу изнад воде. Бар једном би омирисала Сегунду. Из сезоне у сезону Аспас сам вуче Селту, почетак нове наговестио је да више неће бити тако. Добио је адекватну подршку у нападу. У тандему са Гонсалом Пасијенсијом уздрмао је Еспањол, гурнуо га ка амбису, али су Еспозито и Хоселу спречили пад са литице (2:2). Тренер домаћих Едуардо Кудет ће у вечерашњем окршају сигурно изаћи у идентичној формацији 4-1-3-2, где по десној страни одличне партије пружа Аугусто Солари најбољи асистент тима из Вига.

Реал Мадрид је победио Селту у сваком од претходна три међусобна дуела између два клуба и у просеку постизао два гола по мечу. "Краљеви" су апсолутни фаворити у вечерашњем окршају на стадиону "Балаидос" и саветујемо да одиграте чисту двојку.

НАШ ПРЕДЛОГ: 2 (квота 1,68)