"ГЕПАРДИ" ВРЕБАЈУ "СОКОЛОВЕ": Ал Гарафа - Ал Саилија

02. 08. 2022. у 11:15

ПУЛЕНИ Андреје Страмаћонија дочекују екипу из Дохе у мечу 1. кола катарске Супер лиге.

ГЕПАРДИ ВРЕБАЈУ СОКОЛОВЕ: Ал Гарафа - Ал Саилија

Профимедиа

Екипа италијанског стручњака је прошле сезоне освојила пето место на табели са 30 освојених бодова. Фудбалери Ал Гарафе су остварили девет победа, три ремија и десет пораза након 22 одиграна сусрета уз гол-разлику 34:30.

Ал Саилија је у претходном шампионату уз доста муке успела да избегне испадање уз највишег ранга катарског фудбала. Популарни "соколови" су завршили на 11. позицији у Супер лиги уз 16 сакупљених бодова, исти салдо имао је и Ал Кор који је због лошијег међусобног скора испао у Прву дивизију.

"Гепарди" су у минулом међусобном дуелу савладали госте резултатом 3:2. С обзиром на то да је у питању 1. коло, саветујемо да одиграте дуплу шансу на домаћина уз минимум два гола на утакмици.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&2+ (квота 1,57)

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42