"ЛЕГИОНАРИ" НА ПОПРАВНОМ: Легија - Заглебје

23. 07. 2022. у 11:05

ГИГАНТ из Варшаве састаје се са тимом из Лубина у 2. колу пољске Екстракласе.

ЛЕГИОНАРИ НА ПОПРАВНОМ: Легија - Заглебје

EPA/EFE

Екипа Косте Руњајића је на старту првенства одиграла нерешено против Короне (1:1). Треба напоменути да је домаћин био ослабљен од 61. минута сусрета јер је Матеус Виетеска због другог жутог картона морао да напусти игру. "Легионари" су чак и повели са играчем мање голом Ернеста Муција у 72 минуту, али су фудбалери из Кијелцеа изједначили 10 минута касније преко Јакуба Луковског.

Што се тиче гостију они су одиграли реми без голова са Сласком код куће. Тим из Лубина је на свом стадиону пружио врло бледу и јалову партију тако да поделом бодова свакако треба бити задовољнији.

Домаћин је савладао вечерашњег противника на минула четири међусобна дуела. Навијачи су свакако изгубили стрпљење још прошле сезоне, тако да фудбалери Легије немају права на кикс у Варшави.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,80)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10