МОЖЕ ЛИ ЊИХОВ МЕЧ ДА ПРОЂЕ БЕЗ "ИКСА"? "Бушилица" се намерачила на "свеце"

17. 07. 2022. у 11:38

МЕЧ 8. кола аргентинске Лиге професионал.

МОЖЕ ЛИ ЊИХОВ МЕЧ ДА ПРОЂЕ БЕЗ ИКСА? Бушилица се намерачила на свеце

Екипа Банфилда покушаће да у првенству понови партију из Купа Аргенитне. Популарна "бушилица" савладала је Унион у најмасонијем фудбалском такмичењу у држави са 2:1, а сада жели нови тријумф, овога пута у националном шампионату. Наиме, на стадион "Флоренсио Соло", у оквиру 8. кола Лиге професионал, стиже Сан Лоренцо.

Зелено-бели су после шокантног вођства Униона показали шта знају. Головима Хесуса Датола и Емануела Коронела стиглу су до преокрета уз игру која је одушевила многобројне навијаче-

Сан Лоренцо је послењи меч одиграо минулог викенда када је на "Педро Бидегану" пала чувена Бока - 2:1.

"Свеци" тако су нанели трећи узастопни пораз Боки у првенству, а укупно четврти од старта шампионата.

Маркос Рохо је у 28. минуту био најсналажљивији приликом прекида ицентаршут Себастијана Виле главом преусмерио ка мрежи за вођство гостију. Но, оно није трајало дуго. Десет минута касније Сан Лоренцо је изједначио преко 18-годишњег Агустина Гиаја који је из одбитка казнио лоше постављање комплетне одбране Боке.

Ништа боље дефанзивци гостујуће екипе нису стајали ни у 54. минуту када је Адам Бареиро погодио за резултатски преокрет, односно вођство Сан Лоренца, а исти играч пропустио је прилику да двадесетак минута касније са беле тачке казни неспретност Маркоса Роха и раније реши питање победника. Срећом по њега, резултат се до краја није мењао.

Банфилд и Сан Лоренцо тренутно се налазе на једанаестој, односно петнаестој позицији. Биће ово окршај средине табеле који може донети много. Једнима борбу за врх, а наставак обитавања у доњем дому.

Интересатно, у претходна три међусобна дуела видели смо исто толико ремија.

НАШ ТИП: 1X&2+ (квота 1,75)

УБИЈЕН АЛЕКСАНДР ПЕЛЕШЕНКО: Двоструки шампион Европе погинуо у Украјини

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

06. 05. 2024. у 15:30

ИСТОВРЕМЕНО У БЕОГРАДУ И У МОСКВИ: Ево шта се десило на улицама престоница Србије и Русије (ФОТО)

Васкрс, највећи празник међу Хришћанима, у недељу су обележили они који поштују јулијански календар, а занимљиве сцене десиле су се истовремено у Русији и Србији.

06. 05. 2024. у 15:49