ПРЕДЛОГ ИЗ ЕГИПТА: Национална банка - Керамика Клеопатра
УТАКМИЦА 21. кола Премијер лиге.
Foto: Profimedia
Фудбалери Националне банке Египта дуго не знају за пораз, али су им поред нерешених исхода потребне и победе како би ухватили прикључак у борби за место на међународној сцени.
Керамика Клеопатра је са друге стране далеко од опасне зоне, али зачас може да се нађе у проблему уколико уђе у лошу серију.
Традиција је на страни гостију, који у три одиграна дуела са НБ Египтом не знају за пораз (две победе и реми).
Ипак, домаћин је у доброј форми и због тога малу предност дајемо Националној банци.
НАШ ТИП: 1X&2+ (квота 2,05)
Препоручујемо
БИТКА ЗА ТРОФЕЈ: Ал Ахли у Казабланци брани титулу шампиона Африке
30. 05. 2022. у 07:51
ТИП СА ГРЕНД СЛЕМА: Може ли "супер клинац" направити изненађење?
30. 05. 2022. у 07:52 >> 08:21
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ПОТРЕС! Син селектора Албаније у дресу Србије (FOTO)
СРБИЈА је поражена од Албаније у Лесковцу, чиме је први пут од 2014. године наша селекција остала без Светског првенства. Ипак, једна слика која је недавно осванула на интернету изазвала је велику реакцију.
27. 12. 2025. у 09:45
ЗВЕЗДА НА ПРАГУ ПОЈАЧАЊА: Црвено-бели враћају српског бисера?
Млади везиста Лазар Јовановић прешао је летос у Штутгарт за пет милиона евра, а сада би могао да се врати на "Маракану".
27. 12. 2025. у 10:46
Коментари (0)