СВЕ ЈЕ У РУКАМА "ГРАЂАНА": Сити деле три победе од нове титуле

В.Д.

11. 05. 2022. у 11:55

У заосталом мечу 33. кола Премијер лиге вечерас од 21.15 састају се Вулверхемптон и Манчестер сити

СВЕ ЈЕ У РУКАМА ГРАЂАНА: Сити деле три победе од нове титуле

Манчестер сити је поражен у полуфиналу Лиге шампиона, али "грађани" имају прилику да сезону ипак заврше у великом стилу. Освајање титуле у Премијер лиги је имератив за изабранике Пепа Гвардиоле. На руку им иде и кикс Ливерпула у дуелу са Тотенхемом.

Након синоћне победе над Астон Вилом, Ливерпул се изједначио по броју бодова са "грађанима". Манчестер сити држи све у својим рукама, имају меч мање у односу на "редсе" и три победе их деле од нове титуле.

Гостовање на стадиону "Молињу" је шанса да остваре нову победу и за корак се приближе трофеју. "Вукови" су у финишу сезоне пали у форми.

Португалски стручњак Бруно Лаже покушава од својих изабраника да извуче максимум. Надају се "вукови" да би могли макар у Лигу конференције, али лоша форма и серија пораза их у томе спутавају.

Манчестер сити је у прошлом колу убедљиво победио Њукасл са 5:0. Вулверхемптон је голом у 97. минуту на "Стамфорд Бриџу" успео да освоји бод у дуелу са актуелним прваком Европе и света.

Манчестер сити има најскупљи састав у лиги и верујемо да у финишу сезоне неће испустити предност коју има у односу на првог пратиоца Ливерпул.

НАШ ТИП: 2&2+ (квота 1,5)

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре одбио да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре "одбио" да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

Никола Јокић и Денвер нагетси елиминисали су Лос Анђелес Лејкерсе са 4:1 у победама у првом колу НБА плеј-офа, и то после истинске драме у Бол арени у Колораду.

30. 04. 2024. у 06:34

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 19:56 >> 19:11