ПРЕДЛОГ ИЗ ЕШТОРИЛА: Крај "турнеје" за Хрвата!

М.М.

28. 04. 2022. у 13:23

СЕБАСТИЈАН Баез и Марин Чилић одмериће снаге у мечу другог кола турнира серије 250.

ПРЕДЛОГ ИЗ ЕШТОРИЛА: Крај турнеје за Хрвата!

Tanjug/AP

Хрватски тенисер игра катастрофално, није успео да "веже" две победе још од Отвореног првенства Аустралије, на земљаној подлози је одиграо два меча у овој сезони и скор му је 1-1.

Са друге стране омаленом Аргентинцу ће ово бити чак 18. дуел на шљаци и уписао је 12 победа.

Ови ривали се до сада нису састајали, Марин је тип играча коме више лежи бетон, док је Себастијан порастао на спорој подлози.

Верујемо да ће 59. играч на свету ово решити у своју корист.

НАШ ТИП: Баез - Чилић (квота 1,70)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЕП ГВАРДИОЛА ХИТНО НАПУШТА МАНЧЕСТЕР СИТИ?! Ово нико жив није очекивао! Грађани већ имају три решења

ПЕП ГВАРДИОЛА ХИТНО НАПУШТА МАНЧЕСТЕР СИТИ?! Ово нико жив није очекивао! "Грађани" већ имају три решења

Британски јавни медијски сервис, Би-Би-Си (ББЦ) јавља да, према његовим изворима, постоји "опипљива несигурност" око тога да ли ће Пеп Гвардиола одлучити да одради последњих 12 месеци свог уговора са Манчестер ситијем или ће да напусти клуб већ на крају ове сезоне.

06. 02. 2026. у 16:12

Коментари (0)

ЗБОГ ТИТА ПРОМЕНИЛИ ПРЕЗИМЕ: По оцу Стојановић, по мајци Петровић - после притисака постали Ђуровски