СРБИН ПРЕПОРОДИО ЛЕГИЈУ: Актуелни шампион више не брине за опстанак
АЛЕКСАНДАР Вуковић са пољским великаном ради феноменалан посао.
Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV
Владар пољског фудбала званично ће изгубити трон по завршетку сезоне коју неће памтити по добром. Великан из Варшаве борио се за опстанак све до доласка српског тренер Александра Вуковића на кормило екипе.
Популарни "војници" сада се налазе на средини табеле, а у 29. колу Екстракласе дочекују Пјаст Гљивице.
Серија од осам мечева без пораза само је потврда доброг рада поменутог српског стручњака.
Морају домаћи на данашњем сусрету да колико-толико осветлају образ својим навијачима и потврде репутацију коју имају у пољском фудбалу, те ће ову, али и сваку наредну утакмицу јуришати да победу.
НАШ ТИП: 1 (квота 2,05)
Препоручујемо
ФУДБАЛСКИ МАРАТОН: Лига шампиона Азије се наставља, а ово је "ТИП" прогноза
18. 04. 2022. у 11:08
БАРСА ПОКУШАВА ДА ЗАБОРАВИ КОСТИЋА: На "Камп ноу" стиже слабашни Кадиз
18. 04. 2022. у 10:15 >> 10:17
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.
09. 03. 2026. у 16:11
ПРСТ У ОКО ПЕЂИ МИЈАТОВИЋУ! После отказа сестрићу, враћа се у Хумску још један кога је отерао легендарни фудбалер
НЕ стишава се бура у Хумској!
09. 03. 2026. у 13:30
Коментари (0)