ТИП ДАНА: Кортријк десеткован, Гент се свети

Жарко Урошевић

14. 01. 2022. у 12:00

Данас од 20.45, меч 22. кола најјаче лиге Белгије.

ТИП ДАНА: Кортријк десеткован, Гент се свети

Алекса Станковић

ГЕНТ - КОРТРИЈК  1&3+ (1.85)

Победа домаћина је сасвим извесна. Ем што имају бољи тим, ем што је  противничку екипу преполовио вирус корона. Није да и домаћин нема кадровских проблема. Два најбоља играча учествују на Афричком Купу Нација. Међутим, баш тај изостанак могао би да буде  остатку тимамотив да покажу много више.

Победа Гента мери се ковтом 1.30, што просечном кладионичару није довољно да се обогати. Сматрамо да неће бити грешка, ако овај пар одиграмо и на више од три гола.

Чак три последња међусобна дуела Гент је напустио поражен. Сада је тренутак да искористи лошу ситуацију у табору ривала, и све киксеве му "наплати".

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Свет гледа и плаче: Ево шта су урадили фудбалери Ирана (ФОТО/ВИДЕО)

Свет гледа и плаче: Ево шта су урадили фудбалери Ирана (ФОТО/ВИДЕО)

Док истиче рок двонедељног примиреакоје је прекинуло напад на Иран, који су започели САД и Израел, чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

21. 04. 2026. у 14:03

Коментари (0)

Да нестану без трага Војислав Шешељ открио: Тражио сам да се једноставно елиминишу, да им се уопште не суди