МАЊЕ ЦЕНЕ ЗАКУПНИНА: Новосадска „Тржница“ даје олакшице угоститељима на пијацама
НОВОСАДСКО ЈКП „Тржница“ је уз сагласност Градског већа Града Новог Сада донела одлуку да свим закупцима пословних простора и земљишта за постављање мањих монтажних објеката који обављају угоститељску делатност на пијацама и који уредно измирују своје обавезе у предвиђеном року на основу закљученог уговора, преполови износ закупнина.
Фото: Н. Карлић
Од 1. априла до 30. јуна, како наводи Урош Лончар, в.д. директора „Тржнице“, закупнина ће бити умањена у износу од 50 одсто од утврђене, и од 1. јула до 31. децембра умањује се за 30 одсто. Претходно је закупнина за март умањена за пола, односно 50 одсто.
- Овим мерама „Тржница“ жели да помогне свим угоститељима на новосадским пијацама и олакша им овај тежак пословни период – каже Лончар.
Препоручујемо
Научно-технолошки центар НИС-а – ризница иновација, технологија и кадра за будућност
12. 05. 2021. у 17:17
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)