ПОЗИВ ГРАЂАНИМА ДА СЕ ВАКЦИНИШУ: Пиротски градоначелник примио другу дозу
ВЛАДАН Васић, градоначелник Пирота, данас је на једном од пунктова Затвореног базена примио другу дозу вакцине Фајзер.
Фото: В.Ћ.
Уз констатацију да је вакцинација једини пут за излазак из епидемије, он је позвао све грађане Пирота да се вакцинишу, како би стигли до жељеног циља, тачније до масовног имунитета.
Препоручујемо
"МУЗЕЈИ ЗА 10" У ПЕТРОВЦУ НА МЛАВИ: Изложбе у Завичајном музеју и галерији "Круг"
12. 05. 2021. у 14:12
ПРВУ ДОЗУ ПРИМИЛО 19.000 ЉУДИ: Вакцинисано преко 30 одсто пунолетних Јагодинаца
12. 05. 2021. у 14:08
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)