ЕПИДЕМИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Још 20 људи оболело од вируса корона
10. 05. 2021. у 08:51
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању од 192 узорка из Пчињског округа, укупно је 20 позитивних на коронавирус.
Повезане вести
ЈОШ ТРОЈЕ ПРЕМИНУЛИХ ОД КОВИДА У ПОМОРАВСКОМ ОКРУГУ: Двоцифрен број позитивних на вирус само у Параћину
У ПРОТЕКЛА 24 сата на територији Поморавског округа још троје је преминуло од последица ковида, два оболела из Јагодине и један из Ћуприје.
09. 05. 2021. у 22:12
ПРЕМИНУО ЈЕДАН ПАЦИЈЕНТ: Епидемиолошка ситуација у Краљеву
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље, од укупно 291 тестираног узорка бриса са територије Краљева, рачунајући 126 ПЦР и 167 антиген методом, 11 је позитивно на ковид-19, саопштио је Градски кризни штаб.
07. 05. 2021. у 21:59
КОРОНА У ПОЖАРЕВЦУ: На лечењу 86 пацијената, девет је на респиратору
У ковид болници у Пожаревцу тренутно је на лечењу 86 пацијената и сви су са подручја Браничевског округа.
07. 05. 2021. у 15:13
НА КОВИД ОДЕЉЕЊУ У ПАРАЋИНУ 47 ПАЦИЈЕНАТА: Позитиван сваки трећи тестирани на корону у Дому здравља
У ПАРАЋИНСКОЈ болници на ковид-одељењу број пацијената је исти као и јуче, 47, а у протекла 24 сата обављено је 80 прегледа, три отпуста и три пријема.
06. 05. 2021. у 18:02
Најновије из рубрике
УГРОЖЕНА БЕЗБЕДНОСТ ЂАКА: Све чешће саобраћајне несреће крај школе у селу Самаила, на старом путу Краљево-Чачак
Због све чешћих удеса код Основне школе „Петар Николић“ у краљевачком селу Самаила, на стром путу Краљево-Чачак, запослени у овој образовној установи изразили су забринутост за безбедност ученика, наставног и ненаставног особља, као и овдашњих мештана који туда пешице свкоднено пролазе.
13. 03. 2026. у 12:25
ПРОЛЕЋНО УРЕЂЕЊЕ ГРАДА: Смедеревско комунално предузеће у акцији садње цвећа
Јавно комунално предузеће „Зеленило и гробља“ у Смедереву почело је са акцијом уређења града пред наступајуће пролеће.
13. 03. 2026. у 12:24
ОСЛОНАЦ НАШОЈ ПРИВРЕДИ: Састанак директора НСЗ са краљевачким челницима и привредницима
Стопа незапослености у Србији је на релативно ниском нивоу и износи 8,8 одсто, али је сада проблем што послодавци не могу да нађу довољан број људи са адекватним знањем и вештинама. Зато је задатак Националне службе за запошљавање да буде ослонац нашој привреди, да разуме шта је потребно за даљи развој и да организује обуке и преквалификације како би људи стекли потребан ниво знања и вештина да би се запослили у тим компанијама.
13. 03. 2026. у 11:04
БРИГА О НАЈМЛАЂИМА: У Пожаревцу у плану изградња четири дечја игралишта
ПОЖАРЕВАЦ – У току ове године, из буџета града Пожаревца финансираће се изградња четири дечја игралишта.
13. 03. 2026. у 10:31
ПОДЗЕМНИ КОНТЕЈНЕРИ: Нема више непријатних мириса код пијаце „Круг“
ПОЖАРЕВАЦ – Код зелене пијаце „Круг“ у центру Пожаревца постављена су три подземна контејнера.
13. 03. 2026. у 10:28
Коментари (0)