НА КОВИД ОДЕЉЕЊУ У ПАРАЋИНУ 47 ПАЦИЈЕНАТА: Позитиван сваки трећи тестирани на корону у Дому здравља
У ПАРАЋИНСКОЈ болници на ковид-одељењу број пацијената је исти као и јуче, 47, а у протекла 24 сата обављено је 80 прегледа, три отпуста и три пријема.
Фото: З. Рашић
Према последњим доступним подацима од уторка, 4. маја, у ковид-амбуланти Дома здравља обављена су 33 прва прегледа, а 22 суграђана су дошла на контролу. Урађена су 33 антигенска теста од којих је било 11 позитивних, односно сваки трећи.
За прва четири дана маја потврђен је 61 случај инфекције и обољевања од ковида, што је 15 новозаражених у просеку дневно.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЛЕСКОВЦУ: Смањује се број позитивних на вирус корона
06. 05. 2021. у 14:24
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)