МЕЊАЈУ СЕ ЦЕВИ У ШИРЕМ ЦЕНТРУ КРУШЕВЦА: Почела реконструкција топловодне мреже
САНАЦИЈА и реконструкција дистрибутивне мреже ЈКП Градска топлана кренула је ове недеље у Крушевцу, након завршене грејне сезоне.
Фото: Топлана
Ради се на топловодној мрежи, прикључним топловодима и коморама. Дистрибутивни топловод у Видовданској улици је међу првима за санацију: радови се одвијају преко пута “Интеза” банке”, дужина ископа канала је 15 метара и тренутно се ради на замени старих, дотрајалих цеви новим, у дужини од 12 метара.
Планирано је да радови на овом делу мреже буду завршени у току наредне недеље. Грејна сезона, која је требало да траје до 15. априла, званично је завршена прошле недеље за око 9.000 корисника градске Топлане.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)