ОД 276 РЕЗУЛТАТА 49 ПОЗИТИВНО: Епидемиолошка ситуација у Јабланичком округу
ОД 276 резултата пацијената са подручја Јабланичког округа који су, у последња 24 часа, стигли у лесковачки Завод за јавно здравље 49 има позитиван налаз на инфекцију вирусом корона.
Фото: И. Митић
Од овог броја у Лесковцу је узорковано 146, а позитивно је 27 особа. У Лебану је регистровано 10, у Власотинцу седам, у Медвеђи четири, а у Бојнику један новооболели
Међу зараженима први пут предњаче пензионери са 18 новооболелих, а структуру новооболелих чине и 14 запослених и осам особа без посла, шест ученика и три студента.
Тренутно се чека на још 14 налаза за особе које су узорковане у здравственим установама округа.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЈАБЛАНИЧКОМ ОКРУГУ: Позитивно још 59 резултата
28. 04. 2021. у 12:10
У „ЦРВЕНОЈ“ ЗОНИ 33 ПАЦИЈЕНТА: Епидемија не јењава у Рудничко-таковском крају
25. 04. 2021. у 15:12
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)