ПОЧЕЛА ВАКЦИНАЦИЈА У ТРЖНИМ ЦЕНТРИМА: Важно обавештење за Новосађане - ево када и где можете примити цепиво
У НОВОСАДСКОМ тржном центру Променада јутрос у 10 сати отворен је пункт за вакцинацију Дома здравља Нови Сад, а радно време је сваки дан од 10 до 18 часова.
Фото: З. Глигоријевић
Према речима директора, доктора Веселина Бојата, ово је добар пример како имунизација треба да се приближи грађанима.
Тренутно су на располагању две вакцине, Синофарм и Фајзер, али ће у зависности од интересовања грађана, на овом пункту бити доступне и остале, рекао је директор Дома здравља.
Члан градског већа за здравство, доктор Драган Стајић, истиче да имунизација у Новом Саду тече одлично. Вакцинисано је три четвртине грађана старијих од 80 година, а 60 одсто старијих од 60 година.
Стајић сматра да се отварањем пунктова у тржним центрима сада приближавамо радно способном становништву између 20 и 50 године.
Препоручујемо
ДВЕ УЛИЦЕ БЕЗ ВОДЕ ДО 17 ЧАСОВА: Радови на санацији хаварије водова у Лединцима
05. 05. 2021. у 08:29
ПОЧИЊЕ ВАКЦИНАЦИЈА У ТЦ "ПРОМЕНАДА" Вучевић: Од сутра имунизација и у покретном аутобусу
04. 05. 2021. у 15:41
ИМУНИЗАЦИЈА У СВИЛАЈНАЧКОЈ ОПШТИНИ: Ево где и када данас можете да примите вакцину
05. 05. 2021. у 10:04
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)