МАЊЕ ЗАРАЖЕНИХ У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Још 64 особе позитивне на корону

ПОДАЦИ Завода За јавно здравље у Врању показују знатно мањи број заражених у Плињском округу. Од 298 јуче ображених узорака из Пчињског округа, 64 су позитивна на корона вирус, проценат заражних у односу на тестиране је 21, 47 посто.

МАЊЕ ЗАРАЖЕНИХ У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Још 64 особе позитивне на корону

Фото: Ј. С.

21 особа из  Врања  је позитивна на корона вирус, у Бујановцу поново висок број заражених чак 18, следи Владичин Хан са девет, затим Прешево са осам новоинфицираних, 7 је из Сурдулице и једна особа из Прешева.


У ковид амбуланти у Врању током јучерашњег дана обављена су 162 прегледа од којих је 50 првих.


Три ковид болнице у Врању тренутно збрињавају 127 пацијената. Од тог броја 119 је позитивних на коронавирус и исто толико има бронхопнеумонију.

На кисеонику је 80 пацијената. На болничко лечење примљено је 6 пацијената, а отпуштено 9. Тренутно је у ковид болницама 67 слободних постеља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље

КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље

НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.

16. 07. 2026. у 19:23

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу