БУЈАНОВАЦ НОВО ЖАРИШТЕ: У Пчињском округу 93 новооболела од коронавируса
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању од 385 узорака из Пчињског округа, 93 су позитивна на коронавирус.
Фото: Ј.С.
Од тог броја 35 је из Врања, али се бележи нагли скок оболелих из Бујановца где је 27 инфицираних.
Следи Прешево са 13 из Владичиног Ханаје девет новонфицираних, 8 из Сурдулице, 1 из Босилеграда.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: 71 позитиван тест, на кисеонику 80 пацијената
15. 04. 2021. у 11:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)