ИСКЉУЧЕНО 15 ВОЗАЧА И ДЕВЕТ ВОЗИЛА: Србобаранац за воланом са 2,5 а бициклиста у Жабљу са 2,6 промила

Љ.П.

15. 04. 2021. у 19:27

ПОЛИЦИЈА је на подручју Јужнобачког округа је 14. априла приликом контроле саобраћаја, искључеила 15 возача и девет возила, а задржана су три возача, због вожње под дејством алкохола. Један Србобранац управљао је аутомобилом са 2,5, а један мештанин Жабља бициклом са 2,6 промила алкохола у организму, па се они терете за прекршај насилничке вожње.

ИСКЉУЧЕНО 15 ВОЗАЧА И ДЕВЕТ ВОЗИЛА: Србобаранац за воланом са 2,5 а бициклиста у Жабљу са 2,6 промила

Фото: МУП

Сви задржани возачи ће, уз прекршајне пријаве, бити приведени надлежном прекршајном судији.

Полицијска управа у Новом Саду је, 14. априла, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 317 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 14 саобраћајних несрећа, у којима су две особе тешко, а седам је лакше повређено. У том интервалу, на подручју Града Новог Сада, догодило се осам саобраћајних несрећа, у којима су две особе задобила тешке, а две лаке телесне повреде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (1)

Прецизније планирање и мање заборављања уз Galaxy Z и Watch8