ПРЕМИНУЛА ЈОШ ЧЕТИРИ КОВИД ПАЦИЈЕНТА: Опет више пријема него отпуста у Новом Пазару

Н. Кочовић

15. 04. 2021. у 13:29

У НОВОПАЗАРСКОЈ Општој болници у последња 24 сата преминула су четири пацијента, три из овог града и један из Тутина, од последица изазваних корона вирусом чиме је број жртава те заразне болести у априлу порастао на 22.

ПРЕМИНУЛА ЈОШ ЧЕТИРИ КОВИД ПАЦИЈЕНТА: Опет више пријема него отпуста у Новом Пазару

Танјуг

После пар дана у којима је бележен већи број отпуста него пријема на болничко лечење, јуче су хоспитализоване 22 особе са тегобама изазваних корона вирусом, тако да се тренутно на лечењу на ковид одељењима налазе 144 пацијента, од којих су по четири на респираторима и кисеоничкој потпори.

Од 144 пацијента, њих 44, са лакшом клиничком сликом, је смештено у Специјалној болници Новопазарска Бања.

Кући је отпуштено осам пацијената.

У Ковид амбуланти Дома здравља обављена су 224 прегледа, од којих су 84 била прва, док су остали контролни.

Урађена су 62 брза, антигенска теста из бриса носа, од којих је 12 било позитивно.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!