У ВРТОГОШУ ОДЛИЧАН ОДЗИВ: Интевизирана имунизација становништва у сеоским срединама

Ј.С.

13. 04. 2021. у 15:15

ИТНЕНЗИВНЕ акције вакцинације у сеоским срединама на територији града Врања дају резултате, а одзив је све бољи.

У ВРТОГОШУ ОДЛИЧАН ОДЗИВ: Интевизирана имунизација становништва у сеоским срединама

Фото: Ј.С.

Вакцинција се врши без заказивања и пријава. Данас се вакцинација одвија у селу Вртогош за мештане Доњег и Горњег Вртогоша.

- Вртогош има амбуланту која је припремлјена да изађе у сусрет процесу вакцинације и након обавештавања јавности и позивања мештана са овог дела територије града  да се вакцинишу, и на тај начин заштите од вируса, нисмо ни сумњали да ће одзив бити добар - каже директорка Здравственог центра Врање, др Љилјана Антић.

Мештани Вртогоша су били у прилици да бирају између две вакцине Синофарм и Фајзер.

Вакцинација се наставља и сутра у селу  Ћуковцу, у четвртак у Ратају и у петак на Барелићу.

Вакцинација се реализује у сарадњи са председницима Месних одбора. Почетак вакцинације је у 10 сати у сеоским здравственим амбулантама.

Комплетан менаџмент Здравственог центра присуствује овим акцијама и одговара на све евентуалне дилеме у процесу имунизације на лицу места.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА: Небојша Пајкић у јавности- ево како данас изгледа (ФОТО)