СЕЛЕНЧАНИН ЗА ВОЛАНОМ СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: У Јужнобачком округу за дан откривено 365 саобраћајних прекршаја

Љ.П.

13. 04. 2021. у 14:29

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је 12. априла на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 365 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

СЕЛЕНЧАНИН ЗА ВОЛАНОМ СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: У Јужнобачком округу за дан откривено 365 саобраћајних прекршаја

Фото: МУП

На овом подручју, из саобраћаја је искључено осам возача и три возила, а полиција је задржала два возача, једног због вожње под дејством алкохола, а другог због сумње да ће наставити са чињењем прекршаја.

У Селенчи је задржан возач који је управљао аутомобилом под дејством алкохола и он се терети и за прекршај насилничке вожње, јер је возио са више од два промила алкохола у организму. Обојица ће уз прекршајне пријаве бити приведени надлежном прекршајном судији.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се пет саобраћајних несрећа, у којима је једна особа лакше повређена. У истом периоду на подручју Града Новог Сада, догодиле су се две саобраћајне несреће у којима није било повређених.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

ЧИСТА ЕНЕРГИЈА ЗА СВЕ: Од визије до одрживе будућности