ЗАРАЖЕНО ЈОШ 120, ПРЕМИНУЛО ТРОЈЕ КРАЉЕВЧАНА: На територији града на Ибру цифре и даље високе
КАКО је према подацима овдашњег Завода за јавно здравље у понедељак по подне саопштио Градски кризни штаб, од укупно 281 тестираног узорка бриса са територије Краљева, рачунајући 104 ПЦР и 177 антиген методом, 120 је позитивно на ковид-19.
Фото: Г.Шљивић
Током протеклих 24 сата од последица короне преминуло је још троје пацијената са територије града на Ибру, тако да је до сада 274 Краљевчана изгубило битку против овог вируса.
Од избијања епидемије, у Краљеву је званично потврђено 16.607 случајева инфекције, а од 18. фебруара ове године короном је заражено чак 4.730 грађана.
У Општој болници „Студеница“ на лечењу је 72 ковид пацијената. На Одељењу интензивне неге збринуто је укупно 14 – четворо на респиратору, шесторо на неинвазивној вентилацији и четворо на „хај флоу“ режиму.
Како је саопштено, у овој установи је током протеклих 24 сата преминуло четворо пацијената, 14 је новопримљених, а петоро је отпуштено са хоспитализације. Лекарске екипе су у Ковид амбуланти обавиле укупно 168 прегледа.
Препоручујемо
РЕГИСТРОВАНО 144 НОВООБОЛЕЛИХ: Не јењава епидемија на територији Краљева
23. 03. 2021. у 16:01
ПОЗИТИВНА 162 УЗОРКА: Не смањује се број новооболелих на територији Краљева
20. 03. 2021. у 15:56
ПОТВРЂЕНО 35 СЛУЧАЈЕВА КОВИД-19: Делимични резултати тестирања у Расинском округу
29. 03. 2021. у 14:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)