"ПУТЕВИ СРБИЈЕ": Од сутра радови на БГ обилазници и на кружном току Ресник

28. 03. 2021. у 09:20

НА ОБИЛАЗНИЦИ око Београда, од сутра до 2. априла, од 10 до 16 часова, изводиће се радови на санацији оштећеног коловоза на више локалних места на кружном току Ресник, уз наизменично пропуштање возила, саопштило је ЈП "Путеви Србије".

ПУТЕВИ СРБИЈЕ: Од сутра радови на БГ обилазници и на кружном току Ресник

Аутомобили страдају због лошег стања улица

На ауто-путу Е-75, петља Пожаревац - петља Велика Плана, пун профил ауто-пута, од сутра до 3. априла, од 8 до 17 часова, истражни радови за потребе рехабилитације пута.

У зони радова, за саобраћај ће бити отворена претицајна односно возна и зауставна саобраћајна трака, у зависности од траке у којој се радови буду одвијали.

Ковин-Смедерево (Радинац), пружни прелаз "Липе", до 31. марта због санација пружног прелаза, обустава саобраћаја. За време обуставе саобраћај ће бити преусмерен на улице кроз насеље "Липе".

Забране за шлепере и камионе са приколицом су на снази на следећим путним правцима:

- Аљиновићи - Сјеница - Нови Пазар


- Јошаничка Бања - Копаоник

- Краљево (Кованлук) - Брезна - Гоч

- Копаоник - Рудница

Према информацијама Управе граничне полиције у 7.30 часова:

-на граничном прелазу Батровци, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 120 минута,

-на граничном прелазу Шид, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута,

-на граничном прелазу Прешево, на излазу, задржавање за путничка моторна возила је 30 минута.

На осталим граничним прелазима нема дужег задржавања за све категорије возила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (1)

НЕ ЖЕЛИМ ДА ПРИЧАМ О ТОМЕ - КАД МИ ЈЕ ТЕШКО, ОДЕМ ДА СЕ ИПОВЕДИМ: Јово бежао из Крајине, 12 дана провео у колони Олује