ЈОШ ЈЕДАН ЦРНИ ДАН У ЧАЧАНСКОЈ БОЛНИЦИ: На ковид одељењима преминуло троје
ЈОШ троје пацијената преминуло је на ковид одељењима чачанске Опште болнице.
Фото: В. Илић
Реч је о Чачанину К.М. (71), пацијенткињи В.Р. (68) из Ариља и Ћ.П. (52) из Лучана.
На свим одељењима у оквиру Опште болнице Чачак, која су претворена у ковид одељења, хоспитализованo је 136 пацијенaта. У респираторном центру смештено је 14 пацијената, троје пацијената је на респираторима.
Према Извештају Радног тима за праћење ширења корона вируса на територији Чачка, у протекла 24 часа био је пријем осам пацијената и отпуст 13 пацијената.
Од 278 узорака из Чачка позитивних је 69, из Горњег Милановца од 75 узорака позитивних је 36, из Лучана од 23 узорка позитивно је осам, и из Ивањице од 70 узорака позитивно је 29. Укупно 142 позитивна од 446 узорака.
У уторак вакцинисано је 30 особа,а ревакцинисано је 292.
За последња 24 часа (пресек од среде ујутру), у пријемно– тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције био jе 109 прегледа, од чега је 62 прва прегледа.
Препоручујемо
КИНЕЗИ ДО САДА ИСПОРУЧИЛИ 160 МИЛИОНА ДОЗА: Дневно производе пет милиона вакцина
24. 03. 2021. у 11:50
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)