ЧУВАЈУ ПРИРОДУ: Комуналци поставили контејнере за смеће на вршачком брегу

БУДУЋИ да је сезона масовнијих шетњи на вршачком брегу почела знатно раније, ЈКП „Други октобар“ већ је поставио контејнере за одлагање смећа дуж целе стазе ка одмаралишту Црвеног крста.

ЧУВАЈУ ПРИРОДУ: Комуналци поставили контејнере за смеће на вршачком брегу

Фото: Град Вршац

Они моле шетаче да чувају природу, те да отпад не бацају унаоколо, већ у ове контејнере.

Такође, најављују да ће у наредном периоду поставити и корпе за отпатке дуж стазе према Планинарском дому, као и на „северној стази“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ЈУНСКИ ПРОГРАМ ТЕАТРА ХУМАНОСТИ У ЗНАКУ ПРОДУКЦИЈЕ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART: Нове представе, књижевно вече Матије Бећковића...