ЈОШ 500 КЊИГА: Повећан Књижни фонд кладовске библиотеке

С.М.Ј.

19. 03. 2021. у 13:14

КЊИЖНИ фонд Библиотеке у Кладову, након прве овогодишње набавке књига, обогаћен је са 440 нових књига и 344 наслова, чија је вредност 300.000 динара.

ЈОШ 500 КЊИГА: Повећан Књижни фонд кладовске библиотеке

Фото: Centar za kulturu Kladovo

Локална управа је за набавку књига у овој години из буџета обезбедила 900.000 динара.

- Поред куповине која зависи од одобрених новчаних средстава оснивача Библиотеке, књижни фонд се обогаћује корисним поклон књигама аутора, издавача, корисника библиотеке или других физичких лица. Од почетка ове календарске године већ бележимо вредне поклон књиге које ће својим садржајима обрадовати наше кориснике – каже Жаклина Николић, директорка Библиотеке “Центар за културу”, која има више од 1.500 корисника у Кладову и у 12 села ове општине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија