ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У КРАЉЕВУ: Преминула једна особа, 132 нова случаја
ЈЕДНА особа преминула је од последица КОВИД-19 у Општој болници Студеница у Краљеву, чиме је број преминулих од почетка епидемије-234.
Фото: Г. Шљивић
Према подацима Завода за јавно здравље Краљево,забележено је још 132 случаја КОВИД-19: ПЦР методом тестирано је укупно 148 узорака, а вирус потврђен код 22 лица тестирана са симптомима болести,као и код три тестирана по другим индикацијама.
Антигенским тестом према индикацијама - вирус је потврђен код 107 лица,а овом методом тестирано је 295 узорака. Од почетка епидемије, на територији града присуство КОВИД-19 регистровано је у 14.088 случајева.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)