ДОМ ОМЛАДИНЕ У ПАРАЋИНУ СИМБОЛИЧНО ОБЕЛЕЖИО ДАН ЖЕНА: Аниматори у граду поделили поклоне дамама израђене у вртићима
У ОРГАНИЗАЦИЈИ Дома омладине у Параћину, упркос лошој ситуацији са короном, у вртићима Предшколске установе „Бамби“ реализована је радионица на којој су деца, са аниматорима, израдила симболичне поклоне од различиитих материјала.
Фото: З.Р.
Предшколци су били одушевљени, а данас и грађани, посебно даме које су се нашле у центру града када су аниматори продефиловали улицом и даривали им те поклоне.
Ово је прва овогодишња активност Дома омладине и, како истиче вршилац дужности директора те установе Јелена Видосављевић, увертира за бројне планиране активности.
- Како смо и обећали, данас смо у граду обележили на наш начин Дан жена. Због епидемиолошке ситуације активност је сведена на минимум, али смо ипак успели да измамимо осмехе код наших суграђанки – рекла је Видосављевићева.
Она је напоменула да ће ова акција постати традиција на Осми март јер становнице Параћина то свакако заслужују.
Препоручујемо
ДАН ЖЕНА У СЛИКАМА: Београђани дамама традиционално највише куповали цвеће (ФОТО)
08. 03. 2021. у 18:25
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)