ВИШЕ ПОЛАЗАКА АУТОБУСА: У Новом Саду у суботу уводе додатна возила јавног превоза

Љ. П.

05. 03. 2021. у 10:14

ЈГСП „Нови Сад“ ће у суботу (6. марта) због верског празника Задушнице на линији број 14 бити ангажовати зглобне аутобусе, а по потреби биће уведени и додатни поласци.

ВИШЕ ПОЛАЗАКА АУТОБУСА: У Новом Саду у суботу уводе додатна возила јавног превоза

Фото Н. Карлић

Појачани поласци биће и на линији за Ченеј у 10.30 и 11.45 часова. Аутобуси на линији број 53 на поласцима у 8.40 и 9.50 часова саобраћаће до футошког гробља (повратак је у 9.30, односно у 10.40 часова).

У ЈКП „Лисје“ наводе да, ради спречавања појаве, ширења и сузбијања ковид-19 и заштите становништва, неће организовати превоз комбијем старија и инвалидне особе. Улаз аутомобилима унутар Градског гробља радним данима и суботом није дозвољен.

Из овог предузећа подсећају грађане који нису у могућности, из неких разлога, да до суботе уреде појединачна гробна места, могу да се договоре са службама овог предузећа на Градском гробљу око насипања хумки и уређења зеленила на гробном месту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ДЕЦЕНИЈАМА ЋУТАО: Чола открио шта је Аркан тражио од њега - Само једно питање ми је постављено