ЗА 24 САТА ШЕСТ ПОЖАРА КОД КРУШЕВЦА: Букти сува трава, ниско растиње, али и шума
ЧАК шест пожара на отвореном догодила су се у последња 24 сата на територији Крушевца, а највећи је био у селу Ломница где је пожаром била захваћена сува трава, ниско растиње и мешана шума од око три хектара.
Ватрогасно возило/ Д. Новковић
Гашење је трајало од 14,45 до 16,40 када је и спречено ширење ватре на околни простор. Повређених лица није било. У свим интервенцијама на територији у надлежности Одељења за ванредне ситуације у Крушевцу било је ангажовано 15 ватрогасаца-спасилаца и осам возила са опремом.
Препоручујемо
ПОЖАР У НИШУ: Горела контејнер кућица, интервенисале две ватрогасне екипе (ФОТО)
01. 03. 2021. у 21:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)