ПЛЕМЕНИТА АКЦИЈА: За лечење дечака монаси донирали 25.000 евра
БРАТСТВО манастира Тумане, на челу са игуманом, оцем Димитријем, током јануара за донације дало је 30.000 евра и 298.000 динара.
Фото: ФБ Тумане
За лечење дечака Петра Мичића (10) из Крагујевца, уплаћено је 25.000 евра, добијених продајом књиге игумана Димитрија "Манастир Тумане, чудо Божије".
Манастирима за обнову дато је 5.000 евра, свештеницима без парохије 160.000 динара и угроженим појединцима 138.000 динара.
Препоручујемо
НАРОДНА КУХИЊА У ВРШЦУ: Волонтери најстаријим корисницима оброке носе на кућну адресу
20. 02. 2021. у 16:12
ПЛЕМЕНИТА АКЦИЈА: Паланачки основци прикупљали одећу у хуманитарне сврхе
18. 02. 2021. у 16:04
ЦРВЕНИ КРСТ КРАГУЈЕВАЦ: Великодушним гестом Моцарт је учинио велике ствари
18. 02. 2021. у 17:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)