ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: Преминуле још две Чачанке - хоспитализовано 60 пацијената
ЈОШ две Чачанке жртве су опаког корона вируса. Реч је о Чачанкама (обе 70 година) која су имале позитиван ПЦР налаз.
Фото: В. Илић
У ковид павиљонима тренутно су хоспитализована 60 пацијента, два мање него претходног дана. На болничко лечење примљено је седам пацијената са симптомима који указују на могућу инфекцију корона вирусом, а било је исто толико отпуста на кућно лечење.
У респираторном центру смештено је троје најтежих болесника, али ниједан није прикључен на механичку вентилацију. Евидентирано је 59 прегледа у пријемно-тријажној амбуланти болнице, од чега 30 првих.
Иначе, у трећем таласу корона епидемије у Моравичком округу до сада су преминуле 263 особе која су лечене од короне, од којих је 196 из Чачка.
Од укупног броја умрлих, позитиван ковид налаз званично је потврђен код 178 особа.
Препоручујемо
ПРЕЛИЋИ ОПЕТ ЧИСТИ: Решен проблем нагомилавања отпада на трансфер станици код Чачка
17. 02. 2021. у 12:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)