КОМУНАЛЦИ СРЕЂУЈУ ПУТЕВЕ: За одржавање и поправке у Книћу 36 милиона динара

РАДНИЦИ ЈКП „Комуналац“ у Книћу започели су насипање и уређење некатегорисаних путева у овој општини.

КОМУНАЛЦИ СРЕЂУЈУ ПУТЕВЕ: За одржавање и поправке у Книћу 36 милиона динара

Фото: СО Кнић

Путеви оштећени током зимских месеци поправљају се у селу Жуње,а потом радови крећу у Гунцатима, Претокама, Пајсијевићу, Љубићу и другим местима.

Иначе, за редовно одржавање и поправке путева на подручју ове општине у буџету је за ову годину предвиђено 36 милиона динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

КАКО ЋЕ СЕ СРБИЈА ПОСТАВИТИ? Шешељ открио шта ће се догодити на простору бивше Југославије