ОСМОМАРТОВСКИ УЛИЧНИ БАЗАР: Почела подела продајних места на тргу у Великом Градишту

Д.Н.

23. 02. 2021. у 12:05

НА ТРГУ Младена Милорадовића у Великом Градишту, током 7. и 8. марта биће организована улична продаја поводом Дана жена.

ОСМОМАРТОВСКИ УЛИЧНИ БАЗАР: Почела подела продајних места на тргу у Великом Градишту

Фото: Д. Новковић

Заинтересовани продавци осмомартовских поклона, треба да се јаве Општинској управи, како би изабрали локацију за постављање тезге.

Локације ће се одобравати према редоследу јављања заинтересованих странака.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

МАЈКА МАЛОГ ЛАВА: Све што постоји у свету за лечење ове болести, Вучић и држава су омогућили да постоји и у Србији (ВИДЕО)