НАРОДНА КУХИЊА У ВРШЦУ: Волонтери најстаријим корисницима оброке носе на кућну адресу

ТОПЛЕ оброке из народне кухиње у Вршцу тренутно добија 700 најугроженијих корисника, а листа оних којима је таква помоћ потребна је много већа.

НАРОДНА КУХИЊА У ВРШЦУ: Волонтери најстаријим корисницима оброке носе на кућну адресу

Фото: Ј. Ј. Баљак

Међу њима су и становници чак 12 вршачких села, којима волонтери Црвеног крста свакодневно односе храну, која се кува у одмаралишту те организације на вршачком брегу.

Упркос пандемији, волонтери су се потрудили и да у овим зимским данима, иако то није пракса, оброке свакодневно односе и на кућну адресу најстаријих корисника у граду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху