ЕПИДЕМИЈА У КРАЉЕВУ: Регистровано још 47 нових случајева заразе вирусом корна
ОД УКУПНО 229 тестираних узорака бриса са територије Краљева, рачунајући 111 ПЦР и 118 антиген методом, на ковид-19 позитивнo је 47, осам више него претходног дана, саопштио је у понедељак по подне Градски кризни штаб на основу података из овдашњег Завода за јавно здравље.
Фото:Г.Шљивић
У краљевачком крају је од избијања епидемије регистровано укупно 11.786 случајева заразе, док је 10.330 званично потврђено у још актуелном налету короне.
Током минулих 24 сата, наводи се у саопштењу, није било преминулих ковид пацијената са територије града на Ибру, тако да је и даље укупно 189 Краљевчана изгубило битку против овог опаког вируса.
Препоручујемо
НЕСТАБИЛНА ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У КРАЉЕВУ: 46 особа позитивно на корону
13. 02. 2021. у 15:54
КОВИД-19 НЕ ПОСУСТАЈЕ НА ТЕРИТОРИЈИ ГРАДА НА ИБРУ: Инфицирано још 46 Краљевчана
12. 02. 2021. у 15:59
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)