ЧЕКАЛИ У РЕДУ ДА ДАЈУ КРВ: Успешно спроведена акција у општини Житиште
ТРИ акције добровољног давања крви на територији општине Житиште, успешно су спроведене у Честерегу, Међи и Житишту.
Фото: Б.Грујић
Највећи одзив био је у Међи где је 14 мештана дало крв, у Честерегу је у реду чекало 12, а у Житишту 30 добровољних даваоца.
- Посебно радује повећање броја мештана који су добровољно дали крв у Честерегу, што ће надамо се постати пракса, јер се одазвао и један број становника суседног Банатског Карађорђева - поручују из Црвеног крста Житиште, уз напомену да се очекује да ће се тренд пораста броја давалаца наставити, а планирају се и акције у другим насељеним местима ове општине.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)