ЈОШ ЈЕДАН ПУНКТ ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ: У Пироту вакцина у сали Техничке школе
ОД сутра ће у Пироту почети да ради још један пункт за вакцинацију.
Фото: В. Ћ.
Реч је о спортској сали пиротске Техничке школе, која у потпуности икспуњава услове за организовање вакцинације.
Према речима Милоша Цолића, заменика градоначелника, на пунктовима у Техничкој школи радиће се само вакцинација, док ће се ревакцинација радити у просторијама затвореног базена.На овим пунктовима радиће по шест екипа медицинара.
За грађане који долазе по прву вакцину у Техничкој школи, обезбеђен је посебан улаз и излаз, тако да неће имати никаквог контакта са школарцима.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)